حسین اتحادی پنجشنبه 11 شهریور 1389 04:19 ب.ظ نظرات ()
ابقاء ریاست دانشگاه سمنان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان: طی حكمی از سوی وزیر علوم. تحقیفات و فناوری، دكتر كامران دانشجو، رئیس دانشگاه سمنان در سمت خود ابقاء گردید.
در بخشی از این حكم آمده است: “ضمن تقدیر و تشكر از خدمات شایسته ای كه تاكنون موفق به انجام آن شده اید با ابقاء جنابعالی در سمت رئیس دانشگاه سمنان، انتظار دارد مسئولیت های محوله را كماكان با جدیت و همت و تلاش مضاعف پیگیری نمایید.”

تألیف شش عنوان كتاب، چاپ بیش از 20 مقاله isi و isc، انتشار 90 مقاله علمی پژوهشی در مجلات معتبر داخلی و خارجی و كنفرانس‌های بین‌المللی، انجام طرح‌های تحقیقاتی متعدد، كسب عنوان مؤلف برتر سال در دو سال متوالی، كسب عنوان پژوهشگر برتر، استاد نمونه، همچنین راهنمایی بیش از 40 پایان‌نامه كارشناسی ارشد و دكترا از جمله سوابق علمی پژوهشی دكترخیرالدین است.

www.semnan-mechanic.tk

انتصاب آقای دكتر محمد تجلی به سمت سرپرست دانشكده مهندسی- مواد و صنایع

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان- روز دوشنبه مورخ ٨٩/٦/٨ آقای دكتر محمد تجلی به سمت سرپرست دانشكده مهندسی-مواد و صنایع منصوب گردید.

مراسم معارفه دكتر تجلی با حضور رئیس دانشگاه، دكتر علی خیرالدین، معاونین دانشگاه، روسای دانشكده ها ، اعضای هیات علمی و جمعی از كارمندان ساعت ١١ در سالن سمعی بصری شماره یك پردیس فنی اجام گردید.

در بخشی از این حكم آمده است: “با عنایت به تخصص، تعهد و تجارب جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست دانشكده مهندسی- مواد و صنایع برای مدت یكسال منصوب می شوید”

انتصاب آقای دكتر مجتبی بیگلری بسمت سرپرست دانشكده مكانیك

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان- روز دوشنبه مورخ ٨٩/٦/٨ آقای دكتر مجتبی بیگلری به سمت سرپرست دانشكده مكانیك منصوب گردید. 
مراسم معارفه دكتر بیگلری با حضور رئیس دانشگاه، دكتر علی خیرالدین، معاونین دانشگاه، روسای دانشكده ها ، اعضای هیات علمی و جمعی از كارمندان ساعت ١١ در سالن سمعی بصری شماره یك پردیس فنی اجام گردید.

در بخشی از این حكم آمده است:”نظر به دستور دوازدهم صورت جلسه مورخ ٨٩/٢/٨ هیات امنای محترم دانشگاههای منطقه البرز جنوبی، مبنی بر موافقت با ایجاد دانشكده مهندسی مكانیك در دانشگاه سمنان، و با عنایت به تخصص و تجارب جنابعالی، به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست دانشكده مهندسی مكانیك برای مدت یكسال منصوب می شوید”

دكتر مجتبی بیگلری دارای دكترای تبدیل انرژی از كشور روسیه می باشد كه قبل از سمت فعلی به عنوان مدیر گروه مهندسی مكانیك فعالیت می نمود.